101 kérdés és válasz
Az oldalunk elsődleges célja az új ügyfelek elérése, másodlagos célja olyan információk átadása az érdeklődő cégvezetőknek és azoknak akik a keresőoptimalizálás iránt érdeklődnek amivel már el tudnak kezdeni foglalkozni az oldaluk optimalizálásával akár egyedül is.
Természetesen javasoljuk, hogy fordulj szakemberhez, és erre mi pont jó helyen vagyunk 🙂 , hiszen ahogy a te szakmádhoz sem ért mindenki, úgy a keresőoptimalizáláshoz sem fog érteni senki attól, hogy elolvasott pár választ, ami felmerült.
Ráadásul a keresőoptimalizálás nem egy egzakt tudomány, ahol valami vagy fehér vagy fekete, hiszen a Google folyamatosan frissíti az algoritmusait, és finomítja azt a 200 paramétert ami alapján felállítja a természetes találatok rangsorát.
Sőt!
A Google természetes rangsora, napszak, évszak, ország, régió, szezonalitás, keresési gyakoriság (vég nélkül sorolhatnánk) szerint folyamatosan változik!
Itt megtaláljátok azokat a válaszokat amik felmerülhetnek a keresőoptimalizálással kapcsolatban:
1. A keresőoptimalizálás a domain választással kezdődik
2. SEO szempontból érdemes-e aldomaint használni?
4. SEO szempontból érdemes-e aldomaint használni?
6. Tárhely és keresőoptimalizálás
7. Weboldal struktúra kialakítása a keresőoptimalizálás jegyében
8. A főoldal jelentősége és a keresőoptimalizálás
A többi választ megtalálod ezekben a letölthető könyvekben:
Regisztrálj, és már viheted is.